NEWSY

Gala Supertalent Wyszkowa 2014
26.01.2014
Magdalena miała zaszczyt wystąpić jako gwiazda konkursu Supertalent Wyszkowa 2014, gdzie zaprezentowała pokaz tańca na trapezie, którym zachwyciła zarówno uczestników jak i jury konkursu. Zapraszamy do obejrzenia pokazu w dziale oferta.


Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Aerial Dance Studio!
03.09.2012

Serdecznie zapraszamy na otwarty trening rozpoczynający nowy rok szkoly. Start o 18:00!

Aerial Yoga
1.03.2012
W marcowym InStyle polecają nasze zajęcia jako ultrakobiecy sposób na superformę :) Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na www.aerialdancestudio.pl

Mam Talent!
17.09.2011
Dziś stacja TVN wyemitowała odcinek programu Mam Talent z udziałem Magdaleny. Taniec na trapezie w jej wykonaniu zrobił ogromne wrażenie na Jury, które jednomyślnie zagłosowało 3 x TAK! Z tej okazji w dziale oferta pojawiło się najnowsze video promujące pokazy Magdaleny, zapraszamy do oglądania!

Relacja z castingu w Warszawie do programu "Mam Talent"
16.09.2011
Serdecznie zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka programu "Mam Talent", gdzie zostaną pokazane castingi z Warszawy, w których Magdalena brała udział. Czy zrobiła wrażenie na jurorach - będzie można zobaczyć już jutro (sobota 17.09) o godz. 20:00 na kanale TVN.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Hotel Hilton w Ostródzie
13.09.2011
Już jutro, z okazji wmurowania kamienia węgielnego pod nowy Hotel Hilton w Ostródzie, Magdalena wykona specjalny pokaz tańca na szarfach, zawieszonych wysoko na dźwigu! Serdecznie zapraszamy!

IV edycja "Mam Talent" rozpoczęta!
05.09.2011
Przedwczoraj został wyemitowany pierwszy odcinek IV edycji "Mam Talent", podczas którego można było zobaczyć kilka urywek z występu Magdaleny na castingach. Serdecznie zapraszamy do oglądania programu w każdą sobotę o 20.00.

VIII Festiwal Ognia w Ostródzie
02.09.2011
Pokaz tańca na szarfach w wykonaniu Magdaleny był jedną z atrakcji podczas finału VIII Festiwalu Ognia w Ostródzie. Magdalena zatańczyła podwieszona na dźwigu, kilka metrów ponad głowami tańczących z ogniem. Więcej informacji o tym występie będzie można znaleźć już niedługo na jej stronie na Facebooku i na stronie festiwalu.

European Juggling Convention w Monachium
31.08.2011

Na początku sierpnia Magdalena wzięła udział w EJC, największej europejskiej konwencji żonglerskiej, gdzie spotykają się osoby zainteresowane kuglarstwem, żonglerką czy Nowym Cyrkiem. Magdalena wystąpiła na szarfie w trakcie Aerial Open Stage oraz prowadziła warsztaty tańca w powietrzu dla wszystkich grup zaawansowania.

Pokazy w Klubach "Pomarańcza"
18.07.2011
To była pracowita sobota dla Magdaleny! Występowała na otwarciu Klubu "Pomarańcza" w Izdebniku oraz na wyborach miss Klubu "Pomarańcza" w Katowicach. Zapraszamy do odwiedzenia jej strony na Facebooku, na której niedługo pojawią się zdjęcia z tych pokazów.

IV edycja "Mam Talent!"
15.07.2011
Rusza IV edycja "Mam Talent!". Magdalena postanowiła wystartować w precastingach z pokazem tańca na trapezie, z wykorzystaniem naszej konstrukcji do tańca w powietrzu. Jak jej poszło? Zapraszamy do oglądania programu, pierwsze odcinki już we wrześniu!

Facebook
27.06.2011

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia oraz "polubienia" nowo powstałej strony Magdaleny na portalu społecznościowym Facebook. Będą się na niej pojawiać bieżące relacje z pokazów, zdjęcia oraz materiały video z jej pracy estradowej oraz instruktorskiej.

Rok zakończony sukcesem!
24.06.2011

Wczoraj odbyły się pokazy kończące rok szkolny w Aerial Dance Studio. W trakcie imprezy można było obejrzeć występy kursantek oraz zaproszonych gości. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim za przybycie, a w szczególności zaproszonym gościom - Justynie Kozulskiej-Biesiada za wsparcie oraz piękne urozmaicenie programu swoimi nieziemskimi pokazami oraz Marcie Jasińskiej za cudownie magiczną konferansjerkę i stworzenie niezapomnianej atmosfery. Składamy również serdeczne gratulacje wszystkim występującym kursantkom i życzymy dalszych sukcesów!

Pokazy kończące rok szkolny w Aerial Dance Studio
20.06.2011

Serdzecznie zapraszamy na pokazy kończące rok szkolny naszych kursantek, dnia 23.06.2011, o godz. 21.00. Występy będzie można zobaczyć z Zespole Szkół nr 84, przy ul. Zwycięzców 44 w Warszawie, na sali gimnastycznej, w której odbywają się zajęcia. W programie przewidziane pokazy uczestniczek warsztatów oraz zaproszonych gości. Zabierzcie znajomych i przyjdźcie - wstęp wolny!

Jeśli podczas imprezy(23.06.2011) zdecydujesz się zapisać na kurs wakacyjny dostaniesz 10% zniżki!
Serdecznie zapraszamy!

I urodziny Klubu Bedroom w Łodzi
17.02.2011

Już za dwa dni, w sobotę, zapraszamy na kolejne niesamowite widowisko w wykonaniu Magdaleny. Tym razem wcieli się w postać Indyjskiej tancerki próbującej zadowoliść swego "Bosa". Pokaz ten uświetni imprezę świętującą urodziny klubu. Serdecznie zapraszamy!!!

"Bajkowa Chwila" - Niesamowity Pokaz na Targach Ślubnych BAJKOWY ŚLUB w Olsztynie
23.01.2011
Na targi zapraszali organizatorzy pisząc:
"Dodatkową atrakcję, którą przygotowali nam organizatorzy to "Bajkowa chwila" - spektakularny pokaz, który ukazuje emocje, jakie drzemią w dniu ślubu w każdej Panie Młodej. W trakcie specjalnie przygotowanej na targi BAJKOWY ŚLUB choreografii, tancerka wspina się po białym materiale i na wysokości 8 metrów nad ziemia wykona szereg przepięknych oraz widowiskowych ewolucji.
"Bajkowa chwila" to inspirowany tematyka ślubna pokaz niesamowitych umiejętności, emocjonalnego tańca oraz wiary w siebie. Zapierające dech w piersiach figury wykonywane są bez żadnych zabezpieczeń, wysoko nad głowami widzów, tworząc niezapomniane widowisko akrobatyki powietrznej. W roli Panny Młodej wystąpi Magdalena Sztencel, tancerka, akrobatka, która specjalizuje się pokazach z wykorzystaniem powietrznych rekwizytów."
Zdjęcia z pokazu można obejrzeć w Galerii.

Nowy Rok 2011
W Nowym Roku wszystkim składamy serdeczne życzenia: aby piękno otaczało nas ze wszystkich stron i każdy znalazł cel do którego droga będzie piękna i edukująca, oraz przynosząca ogromną satysfakcję.
Samych sukcesów w nadchodzącym Roku!

Targi ADRENALINA w Warszawie
02.11.2010
Gorąco zapraszamy na zbliżające się Targi ADRENALINA, w trakcie których ponownie będzie można zapoznać się z naszą pełną ofertą, oraz dzięki podwieszonej pod sufitem hali targowej szarfie, także zaprezentujemy pokazy w wykonaniu Magdaleny!

17-18 listopada, Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul.Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Kurs Akrobatyki Powietrznej we Francji
02.11.2010
Z przyjrmnością zawiadamiamy o rozwoju umiejętności Magdaleny poprzez udział w warsztatach akrobatyki powietrzenj obejmujących kursy z: powietrznych szarf, powietrznego trapezu tanecznego oraz kurs z Aerial Yogi. Powyższe zajęcia odbywały się w dniach 12 - 16 lipca 2010, w MJC (Centrum Kultury) w La Baule (Francja). Dzięki tym zajęciom Magdalena rozwinęła swój warsztat techniczny!

Pokaz dla Microsoft'u
26.10.2010

Dziś w klubie Capitol w Warszawie Magdalena będzie miała przyjemność wystąpić na prezentacji Kinecta najnowszego urządzenia do gry firmy Microsoft.
Serdecznie zapraszamy!

Targi Event w Warszawie
09.10.2010
W dniach 7-8 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbyła się II edycja Targów Event w Warszawie. W trakcie trwania targów można było zobaczyć na czerwono czarnej szarfie pokazy w wykonaniu Magdaleny! Oczarowani goście z chęcią witali na naszym stoisku.

Cykliczne zajęcia!
08.09.2010
Miło nam poinformować, że od 19 września wracają cykliczne zajęcia z akrobatyki powietrznej. Szczegółowe informacje w dziale warsztaty.

Targi Event w Warszawie
07.09.2010
Wielkimi krokami zbliża się II edycja Targów Event w Warszawie. W trakcie trwania targów będzie można zapoznać się z naszą pełną ofertą, a dzięki podwieszonej pod sufitem hali targowej szarfie, także zaprezentujemy pokazy w wykonaniu Magdaleny!
Gorąco zapraszamy!

7-8 października, Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska ul. Marsa 56c, Warszawa

Letnie warsztaty
25.06.2010
Ruszyły zapisy do drugiej edycji letnich warsztatów akrobatyki powietrznej! Dokładne informację w dziale warsztaty.

Nowy Touareg
14.05.2010
Za nami premiera najnowszego modelu Volkswagen Touarega, która odbyła się 11 maja na warszawskich 2 Wieżach. Korzystając z warunków tego obiektu, Agencja LIVE, postanowiła powiesić te ponad 2 tonowe auto na wysokości 5 piętra, a odsłonięcie poprzedzić pokazem w wykonaniu Magdaleny. Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj.

Warsztaty
01.04.2010
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na cykliczne zajęcia z akrobatyki powietrznej, spotkania odbywają się w Warszawie, w Zespole Szkół nr 84 przy ul. Zwycięzców 44. Szczegółowe informacje, oraz zdjęcia z zajeć w dziale warsztaty.

Nowa strona Teatru Gravity
08.02.2010
Zapraszamy na nowo powstałą stronę Teatru Gravity, z którym Magdalena współpracuje od początku swojej przygody z powietrznymi akrobacjami.
Zapraszamy

"Dziady"
28.01.2010

Ruszyły próby do inscenizacji Dziadów Adama Mickiewicza, w które zaangażowała się Magdalena Sztencel oraz Justyna Kozulska. Obie zobaczymy na szarfach podczas "Wielkiej Improwizacji", która wystawiana będzie 3 lutego w Akademii Teatralneji m. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Rozpoczęcie spektaklu o godzinie 15. Zapraszamy

Gravity w Stodole
28.01.2010
Już jutro Magdalena, wraz z Teatrem Gravity do którego należy (LINK), wystąpi na zakończeniu semestru szkoły tańca Riviera. Na imprezę zapraszamy od godziny 19:00 do Klubu Stodoła przy ul. Batorego 10 w Warszawie.

Konkurs Foto!
03.11.2009
Miło nam poinformować, że zdjęcie akrobatyki powietrznej wykonane na 2Wieżach przez Sebastiana Kinasiewicza wygrało październikową edycję Gór-online. Możecie je zobaczyć tutaj. To już druga wygrana, autorowi gratulujemy!
źródło: www.2wieze.pl

Cykliczne warsztaty na 2Wieżach
16.09.2009

Miło nam poinformować o tym, że w wyniku sierpniowych warsztatów na 2Wieżach powstała regularna grupa warsztatowa. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od godziny 18:00. Warsztaty przeznaczone są dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z akrobatyką powietrzną lub rozwinąć posiadane już umiejętności. Czas trwania zajęć zależy wielkości grupy:
4-6 osób - 2 godziny
7-10 osób - 3 godziny
Koszt warsztatów to 300 zł miesięcznie.
Godzina lekcji prywatnej - 130zł (max 2 osoby).

UWAGA za tydzień tydzień we wtorek 22.09.2009 warsztaty zostały przesunięte na późniejszą godzinę - 19:00

Szczegółowe informacje na temat zajęć można uzyskać pod nr. telefonu +48 509 202 218 lub pisząc na warsztaty@akrobatykapowietrzna.pl

Bezpiecznie nad Wodą
20.08.2009
Trwa Kampania PGNiG "Bezpiecznie nad wodą", której celem jest propagowanie idei bezpieczeństwa i odpowiedzialnego zachowania na wodzie oraz popularyzowania postaw proekologicznych wśród społeczeństwa. Magdalena Sztencel wraz z Kamilem Dzilińskim tworzą część artystyczną pikników ekologicznych organizowanych w ramach Kampani. Występy obok takich gwiazd jak Wilki, Reni Jusis czy Ewelina Flinta zachwyciły mieszkańców Pucku, Gdyni, Mikołajek oraz Mrągowa. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Warsztaty w 2Wieżach

18.07.2009
Gorąco zapraszamy na warsztaty akrobatyki powietrznej, które są wynikiem nawiązania współpracy
z właścicielami obiektu wspinaczkowego 2Wieże (www.2wieze.pl). Jest to unikalny obiekt rekreacyjno-sportowy o najwyższych trasach wspinaczkowych w Warszawie.
-> Szczegółowe informacje o warsztatach <-

Zakończenie roku w "Rivierze"
25.06.2009

Jutro wieczorem odbędzie się oficjalne zakończenie i podsumowanie roku warszawskiej szkoły tańca Riviera. Wraz z teatrem "Gravity" Magdalena wystąpi w krótkim spektaklu pt. "Serce Anioła". Zapraszamy do klubu studenckiego "Stodoła", start o godz. 20
.

Pola Mokotowskie
18.05.2009
W najbliższą środę, 20-stego maja Magdalena odwiedzi Otwarte Spotkania Kuglarskie, które odbywają się na Polach Mokotowskich w okolicach pubu "Merlin". Rozstawiona będzię konstrukcja do akrobatyki powietrznej, także każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Jeżeli szczęście dopisze, będzie można nas obejżeć na żywo w TVN Warszawa, którego ekipa pojawi się na Spotkaniach. Start o 18:15, zapraszamy!

Konstrukcja
12.05.2009
Istnieje bardzo duże zainteresowanie pokazami podniebnych akrobacji, jednak zawsze wiązały się z tym problemy w kwestiach możliwości podczepienia sprzętu na nieprzystosowanych do tego obiektach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zakupiliśmy specjalistyczną konstrukcję do pokazów akrobatyki powietrznej. Szczegóły w dziale OFERTA.

Nowe video

12.05.2009
Na stronie pojawił się najnowszy materiał filmowy promujący działalność artystyczną Magdaleny. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z działem OFERTA lub obejrzeniem video bezpośrednio tutaj.

Otwarcie Cuprum Arena
09.05.2009
Magdalena wzięła udział w spektaklu "Futurion", który został napisany specjalnie na potrzeby otwarcia nowego centrum handlowego Cuprum Arena w Lubinie. Wraz z innymi artystami związanymi z agencją "d3art" zaprezentowała swoje umiejętności, występując na wysokości 12 metrów nad głowami publiczności! Producentem spektaklu jest Agencja Jazz Office, a całość wyreżyserowała Ewelina Ciszewska, której dziękujemy za zaproszenie.

II Ostródzki Festiwal Żonglerski
03.05.2009
Magdalena miała przyjemność prowadzić warsztaty z zakresu akrobatyki powietrznej podczas II Ostródzkiego Festiwalu Żonglerskiego, który odbył się w długi majowy weekend. Swoim występem uświetniła Galę festiwalu, na której zaprezentowała premierę swojego najnowszego pokazu.

Nowa strona
4.03.2009

Ruszyły prace nad oficjalną stroną.newsy
bio
oferta
warsztaty
galeria
kalendarium
Magdalena Sztencel - Akrobatyka Powietrzna - Kontakt